Корзина 0 Список сравнения 0 Список желаний 0 Account
Меню
г. Киев, ТЦ «Олимпийский», ул. Большая Васильковская 72, 3 этаж, 3.16 бутик
Телефоны: +38 093 099 99 93
Пн-Вс: 12:00 до 20:00

Центр Принтования

Центр Принтования

З 2015 року у бренду HELISSEN власне виробництво по принтуванню на текстилі.

З 2019 року у бренду HELISSEN власне виробництво по принтуванню харчовими пігментами.

Також з 2019 року у бренду HELISSEN власне виробництво типографії, характеристики якого дозволяють самостійно виготовляти широкий асортимент канцтоварів та принтування на нігтях. Це надає можливість самостійно та швидко змінювати упаковку продукції, створювати нове або індивідуальне оформлення за лічені хвилини.

Бренд друкує на різних видах матеріалу: від шифону до штучного хутра.

Особливість бренду - у використанні екологічних фарб для дітей на водній основі (Японія). Фарбування відбувається на молекулярному рівні парами барвника.

Але при цьому якість друку залишається на вищому рівні - не можна змити, стерти, або випрати - за показниками вона в 4 рази перевищує всі існуючі ДСТУ. Принт не вигоряє від прямого впливу сонячних променів (колір манжента (малиновий) на прямому сонці витримує більше 2-х років без змін відтінку).

Саме обладнання в принт центрі японського і французького виробництва. Якість обладнання та барвників дає можливість утримувати виробництво в центрі Києва, без запаху фарб в приміщенні, не дивлячись на те, що всі барвники знаходяться у відкритому стані.

Так як шоурум, швейне виробництво та HELISSEN Print Center знаходяться на одній локації – бренд може за 25 хвилин виготовити необхідний замовлення.

Бренд дотримується всіх технічних вимог - від температури і вологості в приміщенні до швидкості друку в залежності від типу тканин.

Але основний секрет найвищої якості руку в тому, що на території HELISSEN Print Center є своя наукова лабораторія. Завдяки вивченню та експериментів, ми отримали нові знання і нюанси, подали пантенти. Тому, бренд по праву вважає свій підхід до принтування авторським і одним з кращих.

Виробнича потужність HELISSEN Print Center – 18 км друку на тканині на місяць.

Це дозволяє нам друкувати для багатьох брендів не лише українських, а й європейських. Також у нас укладено контракти з відомими французькими брендами на принтування оксамиту. Для збереження комерційних таємниць ми підписуємо договір про співпрацю.

Ми співпрацюємо з 14 фабриками виробниками текстилю,

що допомагає нам вибрати або замовити потрібний тип переплетення, густина, підібрати необхідні апрети.

Також є можливість розробки дизайну та консультації при розробці дизайну.

Вимоги до макетів:

Тип файлу: *TIF, роздільна здатність 300dpi, колірний формат CMYK, масштаб 1:1.

Вартість принтування на текстилі: за додатковую інформацією заповніть, будь-ласка, форму зворотнього зв'язку.

Також ми запустили друк харчовими барвниками - тепер принтами можна не тільки милуватися, але ще їх можна з'їсти. Принт наноситься на будь-який продукт від десертів до гарячих страв.

Усі продукти сертифіковані. Висока якість та нешкідливість підтверджені всіма необхідними сертифікатами.

Виробничі потужності дозволяють виконувати замовлення з друку харчовими барвниками та інших брендів.

Окно обратной связи