Cart 0 Compare 0 Wishlist 0 Account
Menu
г. Киев, ТЦ «Олимпийский», ул. Большая Васильковская 72, 3 этаж, 3.16 бутик
Пн-Пт: с 9до 18
Сб: с 10 до 17
Вс: с 11 до 16

Метод HELISSEN

Метод HELISSEN це біохакінг. За його допомогою можливо ініціювати на підсвідомість людини через малюнок (принт). Почав розроблятися у 2004 році.

Всі принти розробляються на основі запатентованої технології, спочатку окреслять вручну.

Багато хто думає, що сила методу полягає виключно у кольоровій гамі або що за символи на ньому зображені.

Весь секрет методу кроїться у співвідношеннях та пропорціях - у одному принту може бути від тисячі до п'яти мільйонів співвідношень.

В основу нового методу лягли вивчення і дослідження з історії, еволюції розвитку людини, археології, культурології, фізики, хімії, психології, філософії, медицині, біології, колориметрії, семіотики, сакральної геометрії, спіралі Фібоначчі, принципів золотого перерізу, тощо.


За цей час проведено понад 38 000 досліджень на медичних приладах, написана дисертація, отримані патенти і державні нагороди.

Від початку розробки принта до його надходження у вільний продаж зазвичай проходить не менше року. Декілька місяців йде на створення та побудову принта (залежно від направленості та способу створення), 2 дні на запуск з підбором правильного співвідношення кольорів і створенням взірця та близько півроку припадає на дослідження та аналіз.

Випробування проходять у декілька етапів. Лабораторії, з якими співпрацює бренд знаходяться у різних містах.

Схема випробування: до лабораторій надсилаються взірці під номерами 1, 2, 3 і т.д. без назви та направленості теми принта. Спочатку людина, яка проходить експеримент ізолюють від впливів зовнішніх факторів – не можна користуватися мобільним телефоном, комп’ютером, їздити у метро, їсти багатьох продуктів, вживати багатьох напоїв. Це контролюють співробітники лабораторії.

У день експерименту у людини беруть аналізи та перевіряють показники її здоров’я. Потім одягають хустку або виріб з принтом та через певний час ще раз знімають показними здоров’я та самопочуття. Кількість таких експериментів на один принт – від 20 на різних людях.

На основі цих досліджень фахівець порівнює їх, будує графіки, таблиці та схеми, вказує які показники та аналізи поліпшились, які зміни відбулися в організмі в цілому.

Паралельно з цим, клієнти бренду, які погодились брати участь у експериментах, отримують хустку або виріб без назви та натяків на що направлений принт. Через певний відрізок часу вони діляться своїми відчуттями, враженнями та змінами, які сталися в їхньому житті за цей час. Кількість таких експериментів на один принт – від 70 на різних людях.

Це займає щонайменше місяць, а зазвичай у нормальному режимі – півроку. Всі результати надходять до HELISSEN Space. Тут порівнюють результати, розкриваються направленості принтів, відстежуються зміни у 2х видах експерименту та пишеться висновок на що направлен той чи інший принт. Зазвичай, щоб все порівняти та написати заключення, займає близько тижня.

Та на цьому іспити не закінчуються. Щодня бренд отримує все більше і більше відгуків і результатів про свої принти від клієнтів бренду. Якщо буде дуже велика кількість (більше 100) звернень щодо властивостей, якої не було виявлено за перші 2 етапи, висновок доповнюються новим направленням принта.

Так виглядає опис після всіх досліджень на що розроблено принт.

Загалом над методом триває робота вже більше 16 років - над розгадкою Коду підсвідомості. Для відкриття, яке допоможе масштабно впливати на вдосконалення і розвиток суспільства.

За допомогою принтів HELISSEN можливо змінити риси характеру, перемогти комплекси, краще розбиратися в нових знаннях, досягти кар'єрних висот, поліпшити фінансове становище, зустріти свою людину, створити міцну сім'ю, народити дитину, зміцнити здоров'я і багато іншого.

З принтами HELISSEN в житті людини будуть відбуватися події, які наблизять до мети і виконання бажань

Парфюм HELISSEN
Нишевый аромат HELISSEN
Парфюм HELISSEN
Картина Масло 100х80
Картина Масло 100х80
Сумка Фриволитте
Сумка Фриволитте